© Amazing Team Romania ©
Bine ati venit , comunitatea noastra a luat nastere in data de 23/10/2011 , de atunci incercam sa facem comunitatea cat mai furmoasa perfectionandu-ne in timp ... Pentru a ne ajuta comunitatea va rugam sa va inregistrati .

SergiuRaka ,
Fondator aMg
© Amazing Team Romania ©
Bine ati venit , comunitatea noastra a luat nastere in data de 23/10/2011 , de atunci incercam sa facem comunitatea cat mai furmoasa perfectionandu-ne in timp ... Pentru a ne ajuta comunitatea va rugam sa va inregistrati .

SergiuRaka ,
Fondator aMg
© Amazing Team Romania ©
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

© Amazing Team Romania ©

Seriozitate si profesionalism.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Counter Strike By Gothic Comunity

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Sergiu
Administrator
Administrator
Sergiu


Mesaje : 138
aMg's : 213
Multumiri Primite : 4
Data de inscriere : 23/10/2011
Localizare : Sibiu / Raka

Counter Strike By Gothic Comunity Empty
MesajSubiect: Counter Strike By Gothic Comunity   Counter Strike By Gothic Comunity Icon_minitimeSam Oct 29, 2011 3:38 am

Counter-Strike 1.6 Gothic Edition v6.0 - 2011 este ultima versiune de CS a comunitatii /Gothic - o versiune imbunatatita, modata, actualizata.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Download Counter-Strike 2011 Gothic Edition v6.0: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Detalii Counter-Strike 1.6 Gothic Edition v6.0:
- vede serverele in lista publica de internet
- adauga serverele la favorite
- are CFG default STEAM + cateva modificari (cfg default al jocului) + inca 3 CFG-uri diferite instalate, care se pot activa in timpul jocului prin comenzile exec config2.cfg, exec config3.cfg si exec CFG.cfg
- CFG-ul default al jocului contine 2 scripturi de Autobuy bindate pe tastele F1 si F2 (respectiv F1 pentru deagle + munitie si F2 pentru M4A1 / AK-47 + automat helmet, defuzer, he grenade, flashbang si smoke) si este optimizat pentru un lag minim
- CS-ul versiunea 5.0 2011 are la baza versiunea de CS Gothic 3.1 (pentru ca a avut cel mai mare succes) si in plus are instalate ultimele patchuri, geoIP actualizat si masterservers.vdf actualizat
- am adaugat modelele create de comunitatea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] pentru: radar, spray-logo, smoke, awp, knife, led bomba
- are meniu de conectare rapida la server + Fav.
- am adaugat boti, care se pot introduce manual in joc
- contine 104 spray-logouri
- are skinuri deosebite pentru tero, counteri, vip, arme, sunete, etc
- textura unor harti cunoscute este apropiata celei din Counter-Strike:Source
- are hartile de baza + cele 3 harti ale comunitatii: fy_gothic, de_gothicCS si fy_gothic_wall
- kitul are 440 Mb, pentru ca el contine multe, dar merita

Detaliile complete si mai multe screenshot-uri ale CS-ului la: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://123123123.forumgratuit.ro
notAlama
Membru Clan
Membru Clan
notAlama


Mesaje : 34
aMg's : 63
Multumiri Primite : 0
Data de inscriere : 27/10/2011

Counter Strike By Gothic Comunity Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike By Gothic Comunity   Counter Strike By Gothic Comunity Icon_minitimeSam Oct 29, 2011 3:41 am

Am jucat pe gothic + am avut cs'ul nu e cine stie ce !!Fericit !!
Sus In jos
SeBy
Membru Nou
Membru Nou
SeBy


Mesaje : 34
aMg's : 37
Multumiri Primite : 0
Data de inscriere : 29/10/2011
Varsta : 24
Localizare : Medias

Counter Strike By Gothic Comunity Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike By Gothic Comunity   Counter Strike By Gothic Comunity Icon_minitimeSam Oct 29, 2011 8:44 am

Sau Cs Bestial v2.1 Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Counter Strike By Gothic Comunity Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike By Gothic Comunity   Counter Strike By Gothic Comunity Icon_minitime

Sus In jos
 
Counter Strike By Gothic Comunity
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Server Counter Strike Hns
» Cum sa creezi un server de Counter-Strike de la 0
» Server Counter-Strike 1.6 - CONFINGURARE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
© Amazing Team Romania © :: Gaming :: Counter Strike :: News-
Mergi direct la: