© Amazing Team Romania ©
Bine ati venit , comunitatea noastra a luat nastere in data de 23/10/2011 , de atunci incercam sa facem comunitatea cat mai furmoasa perfectionandu-ne in timp ... Pentru a ne ajuta comunitatea va rugam sa va inregistrati .

SergiuRaka ,
Fondator aMg
© Amazing Team Romania ©
Bine ati venit , comunitatea noastra a luat nastere in data de 23/10/2011 , de atunci incercam sa facem comunitatea cat mai furmoasa perfectionandu-ne in timp ... Pentru a ne ajuta comunitatea va rugam sa va inregistrati .

SergiuRaka ,
Fondator aMg
© Amazing Team Romania ©
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

© Amazing Team Romania ©

Seriozitate si profesionalism.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cum folosim Skype

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sergiu
Administrator
Administrator
Sergiu


Mesaje : 138
aMg's : 213
Multumiri Primite : 4
Data de inscriere : 23/10/2011
Localizare : Sibiu / Raka

Cum folosim Skype Empty
MesajSubiect: Cum folosim Skype   Cum folosim Skype Icon_minitimeJoi Oct 27, 2011 6:55 am

Buna ziua , am sa va prezint un tutorial despre cum folosim skype si o sa va dau si un link de download .

La ce ne foloseste skype ?

Prin skype putem vorbii cu o claritate care dupa mine e de 10 ori mai buna ca cea de la Yahoo Messenger ( si clanul nostru foloseste skype in meciuri ) , cu skype puteti vorbii si va vedea cu rudele/prietenii plecati in strainatate etc .

Tutorial Video :



Download Link : Chip.eu Link 1 : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Official Skype WebSite : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Skype Register : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Multumim , La revedere .



SergiuRaka
Sus In jos
https://123123123.forumgratuit.ro
Alex
Administrator
Administrator
Alex


Mesaje : 70
aMg's : 85
Multumiri Primite : 2
Data de inscriere : 26/10/2011
Varsta : 24
Localizare : Margineni

Cum folosim Skype Empty
MesajSubiect: Re: Cum folosim Skype   Cum folosim Skype Icon_minitimeJoi Oct 27, 2011 7:17 am

Foarte bun tutorialul. M-am uitat pe el chiar daca stiam sa folosesc.
Sus In jos
 
Cum folosim Skype
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
© Amazing Team Romania © :: Diverse :: Software-
Mergi direct la: